torebki-damskie-dziewczece

ilość znalezionych towarów: 3

Czy znasz kobietę, która ma tylko jedną torebkę? ;)

Kochamy te arcydzieła, w szczególności marki Anekke, której jesteśmy dystrybutorami w Polsce, które towarzyszą nam w codziennym dniu! Jak by nie nazwać torby damskiej, czy będzie to saddle bag, shoper bag, crossbody jest to niezbędnik. 

Każda torebka damska, dziewczęca zawiera w sobie wszystko to, co potrzebne:)

Zmieści w sobie telefon komórkowy, często tablet czy laptop, oczywiście portfel, okulary, klucze, chusteczki, drobny kosmetyk ... 

W Toyki.pl znajdziesz wiele torebek, które spełnią Twoje oczekiwania.

Torebką może być mała podręczna saszetka z paskiem na nadgarstek jak również duża torba na zakupy.

Rodzaje torebek, które są dostępne w Toyki.pl

Torebka crossbody - świetny produkt, bardzo lubiany model ze względu na zazwyczaj długi pasek i przyleganie do ciała tak, że mając na sobie ten rodzaj torebki ręce są wolne. Cross czyli na krzyż - torebka jest noszona w ten sposób, że jest przewieszona po skosie ;)

 

Tote bag - w latach 50 w Stanach Zjednoczonych była to ulubiona torebka na zakupy. Jej cechą charakterystyczną jest duża pojemność oraz szerokie, mocne uszy. Kiedyś była zazwyczaj produkowana z materiału typu "juta".
Dzisiaj tote bag (czyli z ang. torebka do noszenia) to zazwyczaj średnia lub duża torba z uszami, gdzie faktycznie całkiem sporo się mieści :)

 

✔ Saddle bag - ten model był kultowy na przełomie wieków. Jest to torebka z klapką, przypominająca swoim kształtem siodło. Zazwyczaj jest niewielka, podręczna, spełnia też się jako crossbody ;)

 

✔ Torebka hobo - jej kształt jest specyficzny, zazwyczaj są zaokrąglone, są bardzo wygodnie dopasowane do ciała jeśli wiszą na ramieniu;

 

✔ Listonoszka - kiedyś pełniła funkcję podręcznej sakiewki :), dzisiaj to mała, zgrabna, zazwyczaj płaska torebka na długim pasku, często z kopertowym zamykaniem na zatrzask;

 

✔ Shopper bag - podobnie jak tote bag służy najczęściej osobom, które lubią mieć torebkę dużą aby mieć wszystko co potrzebne pod ręką a dodatkowo móc wrzucić kilka zakupionych w sklepie drobiazgów;

 

✔ Gladstone bag - torba tego typu jest zazwyczaj dodatkowo usztywniona, wykonana z grubej skóry lub eko-skóry. Duża torba podróżna, często też nazywana torbą lekarską. 

 

Zapraszamy Cię do pięknej przygody - lubimy mieć dużo torebek, a Ty?  ♡ ♡ ♡ 

 

    pixel