Sposoby płatności i prowizje

Formy i sposoby płatności:

Dla wygody klientów sklepu toyki.pl oferujemy kilka form płatności:

Inne, niż poniższe, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie indywidualnych umów.

 


Logo Gotówka

 

Gotówka

Za pobraniem: W tym wypadku, pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

Odbiór osobisty: obecnie brak możliwości odbiorów osobistych


 

Przelew

Przedpłata na konto bankowe: Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24-48 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 30 minut. Numer naszego konta bankowego: ALIOR BANK 28 2490 0005 0000 4530 5713 4809

Przelew z terminem płatności: Warunki ustalane indywidualnie, zazwyczaj dla naszych klientów hurtowych.


Karta płatnicza

 

Karta płatnicza

Karta płatnicza (autoryzacja przez stronę www): Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart Visa i MasterCard. Nie są obsługiwane karty DINERS CLUB, JCB i American Express z uwagi na bardzo wysokie prowizje jakimi nasz sklep jest obciążany przez te organizacje. W zależności od decyzji banku - wystawcy karty - możliwe jest dokonywanie zapłat przy użyciu kart Visa Electron. Operatorem płatności jest PayU S.A. Limity płatności: maksymalna kwota jednej transakcji kartą przez Internet to 6000 zł. Przy korzystaniu z usługi Paczkomat 7/24 maksymalna kwota jednej transakcji kartą przez Internet to 2000 zł.


 

BLIK

BLIK: To szybka i bezpieczna płatność mobilna. Aby opłacić zamówienie za jej pośrednictwem, należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowy kodu, wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej, z której korzystasz. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc takie jej parametry, jak kwota i nazwa punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności.


 

Pay-by-link (PayU)

PayU: To Płatność pay-by-link to tzw. przelew bezpośredni. Stworzono go z myślą o osobach, dla których istotne są szybkość i wysokie standardy bezpieczeństwa przelewu za zakupy on-line. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe! Płatność pay-by-link jest obsługiwana przez PayU. Obsługiwane są takie systemu bankowości jak: mBank, Bank Zachodni BZWBK, Bank PEKAO SA, Inteligo, Credit Agricole, PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Eurobank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Bank Millenium SA, BOŚ Bank, Noble Bank, Getin Bank, e-płatność BGŻ PNB Paribas S.A., Idea Bank, Płacę z Orange, T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank S.A, PBS.


pixel