zabawki-dla-dzieci-gry-ukladanki-egmont-toys

ilość znalezionych towarów: 248

Egmont Toys to belgijski projektant i producent , który działając od 1994 r. proponuje szeroką gamę produktów dla dzieci, począwszy od zabawek drewnianych, z metalu, wyroby z wikliny, tekstylia, miękkie pluszaki, a także przedmioty dekoracyjne dla dzieci w wieku od 0 do 10 lat i więcej.
Celem tego producenta jest tworzenie oryginalnych i często ręcznie wykonanych produktów o wyjątkowej jakości, w rozsądnych cenach.

 

Dobra zabawa i edukacyjny charakter zabawki to ważny aspekt w przypadku Egmont Toys.

Stymulowanie i budowanie charakteru dziecka, a jednocześnie dawanie mu wspaniałego czasu na zabawę to jeden z ważniejszych celów tego producenta. Kiedy powstaje pomysł na nową zabawkę, to według Egmont Toys najważniejsza jest wartość zabawy. Musi pobudzać ciekawość dziecka, która pomagać mu rozwijać wymarzony świat.
Rysowanie, malowanie, montowanie, budowanie, zabawa z teatrem lalek, przebieranki ... To wszystko pomoże w prawidłowym rozwoju malucha.
Egmont Toys ma całą gamę zabawek edukacyjnych odpowiednio dostosowanych do wieku dziecka.

 

Większość projektów powstaje w Belgii we współpracy z wewnętrznym projektantem firmy - Gaëtane Lannoy.

Opracowywanie nowej zabawki zwykle rozpoczyna się od oryginalnego rysunku lub szkicu (ołówkiem, farbą, na kartce papieru). Produkcja kolekcji znajduje się w kilku krajach w Europie, między innymi w Polsce, jak i Azji.

 

Główną troską jako producenta zabawek jest dostarczanie na rynek tylko bezpiecznych zabawek o najlepszej możliwej jakości. Dlatego zabawki marki Egmont Toys zostały przetestowane zgodnie z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa (głównie przepisy UE) przez wyspecjalizowane i niezależne biuro testowe.

 

We wszystkich działaniach importowych i eksportowych producent stara się maksymalnie ograniczyć ujemny wpływ na środowisko: unika transportu lotniczego, pracuje z pełnymi kontenerami, zamówienia pakowane są w kartonik z odzysku, dla przesyłek paletowych używane są przetworzone euro palety. Nadmiar kartonów poddawany jest recyklingowi. Egmont Toys jest członkiem organizacji recyklingowych FOST + i VALIPAC (w Belgii).
Od projektu nowego produktu, w miarę możliwości jest wybierany materiał o najmniejszym wpływie na środowisko.


W dbaniu o środowisko Egmont Toys zaczyna od siebie :)) Zespół współpracowników (większość z nich) przyjeżdża do biura rowerem.

Najnowszy projekt w firmie to instalacja panelu słonecznego na powierzchni dachu (ok. 3000 m²), aby zapewnić sobie samowystarczalność w elektryczności.

 

Wszystkie miękkie zabawki typu przytulanki oraz zabawki tekstylne można prać w pralce w temperaturze 30 °, a większość z nich można również suszyć w suszarkach. W przypadku pluszowych zabawek z wbudowanym muzycznym mechanizmem zaleca się czyszczenie ich tylko na powierzchni i nie umieszczanie ich w suszarce.
Aby nie dopuścić do zagubienia się drobnych elementów w pralce, producent zaleca umieszczenie delikatnych pluszaków w torbie do prania delikatnych przedmiotów.

 

 

pixel